Комплексные обеды

(бизнес-ланчи)

 

Свадьбы, юбилеи, дни рождения...
Банкетные залы от 20 до 400 человек

Тычины Павла, 15а
Березняки, г.Киев 
044 550 0094, 098 651 66 36
066 445 73 36, 093 035 16 81

Главная >> Книга отзывов

Книга отзывов

Написать в книгу отзывов
Ірина та Віталій    21/10/2018, 14:49
Святкували в кафе "Люкс" наше весілля (11.08.2018). Хочемо висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку директору, адміністратору, кухарям, офіціантам та всім, хто доклав своєї руки до організації нашого свята в кафе.
Обрали заклад спираючись на відгуки і не прогадали. Окремо вдячні адміністратору Надії Володимирівні! Вона була з нами постійно на зв'язку, допомагала і підтримувала до останнього, були враховані всі наші побажання. У виборі меню ми повністю поклались саме на Надію Володимирівну і це було 100%-во правильне рішення. Зараз вже розуміємо, що якби ми відстояли голубці, то загальна картина столу була б вже зовсім не та)))) Вона чітко описала, показала всі страви, пояснила чому цей варіант краще ніж інший (наприклад, стосовно подачі, вартості), прорахувала скільки треба фруктів, овочів, напоїв тощо. Надія Володимирівна, Ви майстер своєї справи!!! Всі гості були неймовірно здивовані асортиментом страв (у нас не було котлет, відбивних, голубців =) та інших звичних страв).

Велика подяка поварам, тому що всі страви неймовірно смачні! Такого смачнющого, вишуканого меню ми і наші гості, кажу без перебільшення, ще не куштували. Важко виокремити найсмачніше, бо смачне було ВСЕ! Гості й досі згадують, як їм все смакувало і шкодують тільки про те, що не спробували всі страви. А це вже інше питання. Всі страви спробувати було просто не можливо, бо їх було дуже багато. В нас було весілля на 93 особи, страв нам вистачило і на 2 день, і на тиждень харчування молодят))) І всі гості були нагодовані! Ще раз скажемо, що меню тут просто неймовірне!!!!

Офіціанти працювали відмінно: швидко і без зайвої біганини по залу. Посуд міняли після кожного столу. В залі і на столах було чисто. І взагалі зал (великий рожевий) дуже просторний, кондиціонери працюють дуже добре.

Ми дуже щасливі, що обрали саме цей заклад для нашого свята!!! Навіть не уявляємо, як би було в іншому місці. Відтепер всі свята тільки тут. Кафе-бар "Люкс" - це ресторан високого рівня!!!!

Бажаємо всім працівникам міцного здоров'я, щастя, а закладу - процвітання і тільки хороших відвідувачів!!!

Людмила    31/03/2018, 17:52
Знаю об этом заведении давно. Была достаточно частым посетителем как по вечерам, так и в дневное время. Всегда была довольна и обслуживанием, и кухней. Так же отмечали тут корпоратив. Все остались довольны. Когда пришло время выбора зала для празднования свадьбы, долго не раздумывая решили с мужем отпраздновать тут. Пришли почти за полгода, боясь, чтоб нашу дату (24.06) никто не занял. Но когда время подошло для обсуждения меню, то меня заставили очень понервничать. Когда уточнила за сколько времени до свадьбы можно согласовать меню, мне ответили за 2 недели. Но когда обратилась в указанное время, мне сказали, что рано. И так тянули аж до вторника (в субботу уже была свадьба). Перенервничала я изрядно, уже и для подстраховки начала искать другое кафе, а в свадебный сезон это что-то из области фантастики. Когда всё же меня согласились принять, то оказалось, что владелица кафе была в больнице. Я сочувствую такому событию, и дай Боже, Вам побольше здоровья, но можно было просто по человечески объяснить. Относительно самого мероприятия, то кухня была на высоте. Блюда выносили вовремя и горячие. Гости очень хвалили кухню. Исправно работал кондиционер, что очень важно для лета. Класнючий торт, такой как мы заказали, но тут есть "но". Торт тихонько, без предупреждения вынесли и поставили на край стола. Мы обнаружили его случайно, когда садились за стол. Это было некрасиво. Какой итог моего отзыва. Всё было очень круто и классно,но вот такие маленькие нюансы, которые по сути не столь и важны, оставили маленький осадок. Прекращать посещать кафе не буду и советую его друзьям, но очень бы хотелось, чтобы такие моменты в будущем не повторялось, так как я знаю, что вы классные! В любом случае, спасибо большое за помощь и за вкусности)))

Адміністратор    13/03/2018, 12:57
Шановна Наталія! Можна замовити банкет., а торт робимо любий, який Ви забажаєте. Тільки потрібне фото , який конкретно Ви хочете. Дякую за запитання. Гарного Вам дня!!!

Наталья    13/03/2018, 12:35
Добрый день! Скажите, пожалуйста, можно ли у Вас заказать банкет и торт, но сделать его не из Вашего каталога? Спасибо.

адміністратор    08/03/2018, 12:09
Мінімальний заказ на банкет 400грн


95
записи в книге отзывов
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Rambler's Top100 Украинский портАл